Audi quattro Cup

Wedstrijdoverzicht 2022

Audi quattro Cup 2022, overzicht van de qualificatietoernooien van het seizoen 

alle
exclusive
open

Wedstrijden alle categoriën "exclusive" "open"

donderdag
28
april
Wedstrijd
OPEN
Royal Golf Club du Bercuit
Grez-Doiceau
Planning
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 10:00 : Jan JANSSENS - Stef SLEURS 1
  • 10:30 : Philippe CRANINX - Hans COOLS 1
  • 10:30 : Didier DU BOIS DE BOUNAM - Stephane TROOST 1
  • 10:30 : Daniel BERGER - Loïc LAYS 10
  • 10:30 : Patrick DEGUELDRE - Ingeborg LEYSEN 10
  • 10:40 : Joris DE ROO - Wim GOEDGEZELSCHAP 1
  • 10:40 : Alain VANDENBRANDE - Frederic DE VOOGHT 1
  • 10:40 : Fabrice DULUINS - Marc ADRIEN 10
  • 10:40 : Laurent MEUR - Pierre JACQUES 10
  • 10:50 : Caroline CEUSTERMANS - Nihat SENTURK 1
  • 10:50 : William WILLEMS - Albert LEURQUIN 1
  • 10:50 : Olivier HAENEN - Alain DEVLESCHOUDERE 10
  • 10:50 : Dominique LAMBERT - Cédric LAMBERT 10
  • 11:00 : Thierry BOUHOULLE - Vincent HUYSMANS 1
  • 11:00 : Pierre-yves THIERY - Antoine NEALE 1
  • 11:00 : Sylvie CLAUSSET - Marion WILLEMSEN 10
  • 11:00 : Cedric DE COCK - Fabrice LANOVE 10
  • 11:10 : Frédéric DIRICKX - Jérôme BODART 1
  • 11:10 : Pierre NOEL - Mickael GEORGE 1
  • 11:10 : Eric COETS - Gauthier DEMARET 10
  • 11:10 : Thibaut DE SADELEER - François VERHEYEN 10
  • 11:20 : Hajo ALTENBERG - Jean paul ROCHUS 1
  • 11:20 : Anthony PITSY - Alexandre HAMES 1
  • 11:20 : Michel PREUDHOMME - Mehboob MADAVJI 10
  • 11:20 : Benoit VANDENBEGINE - Patrick GATY 10
  • 11:30 : Dominique KETELS - Daniele DESCAMPE 1
  • 11:30 : Majid MADHAVJI - Imran MADHAVJI 1
  • 11:40 : Sabine DECKERS - Georges BAUDOUX 10
  • 11:40 : Jean-marc SURAY - Gil SURAY 10
  • 11:50 : Jean VAN HORENBEKE - Thierry DANNEAU 1
  • 11:50 : Laurent VANDERMOSTEN - Jean christophe COOLS 1
  • 11:50 : Patrick THIERENS - Pauline THIERENS 10
  • 11:50 : Nicolas WAUTERS - Gauthier WAUTERS 10
  • 12:00 : Frédéric DUBOIS - Thierry JOACHIM 1
  • 12:00 : Stef SLEURS - Christiaan VERMEULEN 1
  • 12:00 : Mark CUNNINGHAM - David HIGGINS 10
  • 12:00 : Peter WILLEMS - Emmanuel ONGHENA 10
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.30 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
Royal Golf Club du Bercuit Grez-Doiceau
vrijdag
29
april
Wedstrijd
OPEN
Royal Golf Club du Bercuit
Grez-Doiceau
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 00:00 : Nora BEN OMAR -
  • 00:00 : Nicolas CONSTANT -
  • 00:00 : Hugues DEMAECKER -
  • 00:00 : Valerie FEREAU -
  • 00:00 : Nathalie GOBILLON -
  • 00:00 : Julien HAUBERT -
  • 00:00 : Eric KRZESLO -
  • 00:00 : Jean-marc LIEBIN -
  • 00:00 : Jérôme MELCHIOR -
  • 00:00 : Barbara MEULEMANS -
  • 00:00 : Pieter MOERMANS -
  • 00:00 : Laurent MONSIEUR -
  • 00:00 : Alain MOUCHERON -
  • 00:00 : Jonathan SADIN -
  • 00:00 : Frédéric SIGEL -
  • 00:00 : Fernand TIMSONET -
  • 00:00 : Laurent VANGRIMBERGEN -
  • 00:00 : Samantha VEREERSTRAETEN -
  • 00:00 : Olivier VERHEEKE -
  • 10:20 : Béatrice BRAEM - Regine DUBOIS 1
  • 10:20 : Francoise NOEL - Rosalie KIM 1
  • 10:20 : Jean-pierre DE LANDTSHEER - Philippe BOURG 10
  • 10:20 : Alexander HAYDER-TOROK - Paul-guillaume FETTWEIS 10
  • 10:30 : Eric BALAND - Alexandre IVANKOVICH 1
  • 10:30 : Stéphanie GRéGOIRE - Catherine MASSART-ROUSSEL 1
  • 10:30 : Pierre DE VILLE DE GOYET - Giuseppe SANTORO 10
  • 10:30 : Isaure DE VILLE DE GOYET - Ulrike DAHLBUDDING 10
  • 10:40 : Julien DUC - Alex VAN GINDERACHTER 1
  • 10:40 : Jerome SMEETS - Miguel CARVALHO 1
  • 10:40 : Olivier GEELHAND - Amaury DE HERDT 10
  • 10:40 : John HENRARD - Olivier DE MOORE 10
  • 10:50 : Eric LIGOT - Vincent DUCHATEAU 1
  • 10:50 : Jacques OHN - Thierry BRASSINE 1
  • 10:50 : Pascal LABYE - Frédéric GODEFROID 10
  • 10:50 : Xavier VAN LIER - Michel LEEUW 10
  • 11:00 : Jean-louis VAN MARCKE - Stef SLEURS 1
  • 11:00 : Luc VAN WALLENDAEL - Vandermeulen KOEN 1
  • 11:10 : Michael DAELEMANS - Evert MENS 1
  • 11:10 : David JOHNSON - Jinke VINK 1
  • 11:10 : Véronique BEURMS - Salvatrice MORREALE 10
  • 11:10 : Marc TOLEDO - Peter VAN ROOY 10
  • 11:20 : Michel BRAET - Ariane HORION 1
  • 11:20 : Patrick DELEUZE - Pascal GRARE 1
  • 11:20 : Benjamin DAELS - Olivier DIEGERICK 10
  • 11:20 : Jean-sébastien DUFRASNE - Giani SABIA 10
  • 11:30 : Giovanni FULGARO - Serge BOUCQUILLON 1
  • 11:30 : Samuel HUYSMAN - Eric MONTAGNON 1
  • 11:30 : Jean-louis RAMPEN - André CERFONT 10
  • 11:30 : Yves SIBILLE - Jean-yves DE VOS 10
  • 11:40 : Geert ROTTIER - Arnaud SPIRLET 1
  • 11:40 : Dominique SIBILLE - Martine DE VOS 1
  • 11:40 : William DUJARDIN - Serge DORTHU 10
  • 11:40 : Carine KOBYLINSKI - Sophie BERTHELON 10
  • 11:50 : Alain POTVIN - Ann DE LOUVIEN 1
  • 11:50 : Richard WYATT - Marie WYATT 1
  • 11:50 : Thomas DESMARETS - Nicolas DEGRAVE 10
  • 11:50 : Alain MAHAUX - Stephane PEETERS 10
  • 12:00 : Frédéric SMEETS - Eric COMMANS 1
  • 12:00 : Jean VAN HORENBEKE - Isabelle DE SAEDELEER 1
  • 12:00 : Olivier BONTE - Yves FRANçOIS 10
  • 12:00 : Ives MARTIN - Fabrice DELFOSSE 10
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.30 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Royal Golf Club du Bercuit Grez-Doiceau
donderdag
19
mei
Wedstrijd
EXCLUSIVE
Royal Golf Club du Sart Tilman
Angleur
Garage Mazzoni S.A.
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 10:00 : Emmanuel BOUHON - Didier GUSTIN 1
  • 10:00 : Thissen RENé - Dominique RAMACKERS 1
  • 10:00 : Raymond BONIVER - Didier DUKERTS 10
  • 10:00 : Christine FONSNY - Brigitte OGER 10
  • 10:10 : Nicolas CARPENTIER - Michel LECLERC 1
  • 10:10 : Charlotte GRIGNARD - Romain LIMBOURG 1
  • 10:10 : Bernard HALLET - Gilles ORY 10
  • 10:10 : Philippe LAURENT - Olivier RAMSCHEIDT 10
  • 10:20 : Frédéric GUILLOT - Michael BORGUET 1
  • 10:20 : Philippe MEAUXSOONE - Henry LINCE 1
  • 10:20 : Françoise JAMIN - Jacobs JEAN PIERRE 10
  • 10:20 : Claudine REMACLE - Carine DEGEN 10
  • 10:30 : Marc LOTHAIRE - Jeremie MEUTER 1
  • 10:30 : François WILKIN - Roxane MOREAU 1
  • 10:30 : Xavier MAYENCE - Damien SCHILS 10
  • 10:30 : Serge RIES - Philippe COLLIN 10
  • 10:40 : François LIZIN - Bernadette LIZIN 1
  • 10:40 : Georges PIRON - Philippe MAUS 1
  • 10:40 : Pierre MOUTON - Benoît BORSU 10
  • 10:40 : Remion STéPHANIE - Fatima BOUDABZA 10
  • 10:50 : Dany DELETTRE - Josiane DELETTRE 1
  • 10:50 : Marc LEROY - Christophe RICHARD 1
  • 10:50 : Claude REMION - Pol WUIDAR 10
  • 10:50 : michel ROSA - Pierre MOSSER 10
  • 11:00 : Alice BEGON - Alain COLARD 1
  • 11:00 : Jean-marie BLAISE - Léa BLAISE 1
  • 11:00 : Benoit DUPONT - Bram VANDENBOSSCHE 10
  • 11:00 : Pierre WEERTS - Benoit PIRON 10
  • 11:10 : David CURNEL - Georg VON SCHARTZENBERG 1
  • 11:10 : Jean-paul ROUSSAUX - Hervé DE RADIGUèS 1
  • 11:10 : Jean-yves MONFORT - Victor MONFORT 10
  • 11:10 : Laurent SEVRIN - Rene ALDENHOFF 10
  • 11:20 : Pascal LERUET - David AUSTEN 1
  • 11:20 : Jean-luc SOLHEID - Dany NAILIS 1
  • 11:20 : Marc CLAES - Alain OOMS 10
  • 11:20 : Thierry CORTEIL - Sébastien CORTEIL 10
  • 11:30 : Christophe HIGNY - Pierre-louis FOUREZ 1
  • 11:30 : Grégory KEHL - Serge BONY 1
  • 11:30 : Gerd KIRSCHFINK - Tim DE TOLEDO SOMMERLATH 10
  • 11:30 : Henri LACASSE - Pierre-yves BERNIER 10
  • 11:40 : Pedro MANZANO - Olivier SCHLIM 1
  • 11:40 : Patrick MAUSEN - Thierry BRAGARD 1
  • 11:40 : Sébastien MEURICE - Pascal PETIT 10
  • 11:40 : Julien TEFNIN - Pierre GRECO 10
  • 11:50 : Mario SCHMIT - Antoine DUMONT 1
  • 11:50 : Georges SIMON - Jean-louis ZONDERMAN 1
  • 11:50 : René SCHMIT - Dukja KIRSCH 10
  • 11:50 : Werner VAN DYCK - Robert MICHOEL 10
  • 12:00 : Thierry COLLARD - Danielle MAQUET 1
  • 12:00 : Ralph URFELS - André BERTRAND 1
  • 12:00 : Michel ROMMES - Felix GUILLOT 10
  • 12:00 : Laurent VERVIER - Guy HAUEIS 10
  • 12:10 : Jean VAN HORENBEKE - Thierry DU PARC 1
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Royal Golf Club du Sart Tilman Angleur
vrijdag
20
mei
Wedstrijd
EXCLUSIVE
Royal Golf Club du Sart Tilman
Angleur
Autosphere Motors
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 10:00 : Luc BAS - Laurent LOUYET 1
  • 10:00 : Anthony CANDELORO - Arthur SACCONE 1
  • 10:00 : Willy DEDROOG - Yves LECLERCQ 10
  • 10:00 : Pierre HANQUET - Miguel GARCIA 10
  • 10:10 : Georges DRIES - Camille LEBIERE 1
  • 10:10 : Olivier DUBUISSON - Raphael SABEL 1
  • 10:10 : Paul hervé GEENEN - Albert DALBEN 10
  • 10:10 : Onil LECLERC - Franco DI GREGORIO 10
  • 10:20 : Didier HANSEN - Patrick HANSEN 1
  • 10:20 : Sebastian KNAUF - Jean-charles DWELSHAUVERS 1
  • 10:20 : Vincent DEMOULIN - Philippe HUBERT 10
  • 10:20 : Bernard LAMBERMONT - Benoît RUTTEN 10
  • 10:30 : Michaël ANDRé - Alain REINERS 1
  • 10:30 : Philippe PLUMIER - Michelle PLUMIER 1
  • 10:30 : Noëlle BALLAND - Jean-pierre HUSKIN 10
  • 10:30 : Roland PORTIER - Maxime DELVENNE 10
  • 10:40 : Axel BASTIN - Laurent DESSARD 1
  • 10:40 : Claire DELFOSSE - Jean pierre GROSJEAN 1
  • 10:40 : Dominique DIEU-MOSBEUX - Marc DIEU 10
  • 10:40 : Michele ESPOSTO - Philippe DELPIERRE 10
  • 10:50 : Jean-luc GAVROYE - Brigitte LOWETTE 1
  • 10:50 : Enzo MILANO - Bernard DEHAIBE 1
  • 10:50 : Olivier GUSTINE - Nathalie LEJEUNE 10
  • 10:50 : Michele HOUBIERS - Marianne STRUYF 10
  • 11:00 : Ali LUKUNKU - Frédéric LAMBERT 1
  • 11:00 : Christian PEZZIN - Philippe CAPOCCI 1
  • 11:10 : Christine LAURENT - Marc HERBRANDT 1
  • 11:10 : Patrick MASSON - Patrick NIBUS 1
  • 11:10 : Jean-pierre BEAUFORT - Nicole NAVEZ 10
  • 11:10 : Yves RENKIN - Philippe SIMONIS 10
  • 11:20 : Michael HICK - Damien BILLEN 1
  • 11:20 : Raphael SIDONI - André LOGNOUL 1
  • 11:20 : Jean-francois HENROTTE - René LACROSSE 10
  • 11:20 : Thierry fernand JACQUES - Dolores CRISTOFALO 10
  • 11:30 : Nicolas LAKAYE - Axel KNAUF 1
  • 11:30 : Jacques LHEUREUX - Michel ODEURS 1
  • 11:30 : François MULLER - Sébastien MüLLER 10
  • 11:30 : Robert PLEIC - Fabienne PLEIC 10
  • 11:40 : Stephane SEMMELING - Audry CASTAGNE 1
  • 11:40 : Cedric VAN DE BERG - Olivier JANNE D'OTHéE 1
  • 11:40 : Dimitri TSALOS - Sabine HENRARD 10
  • 11:40 : Elene VARDAKAS - Raphael UHODA 10
  • 11:50 : Isabelle BOUTEILLE - Dimitri LIQUET 1
  • 11:50 : René WILLEMS - Pierre CERFONTAINE 1
  • 11:50 : Jean-louis RAMPEN - Bernard ANDRE 10
  • 11:50 : Bruno RENARD - Jean philippe GIELEN 10
  • 12:00 : Van horenbeke JEAN - Majid MADHAVJI 1
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Royal Golf Club du Sart Tilman Angleur
donderdag
02
juni
Wedstrijd
OPEN
Damme Golf & Country Club
Damme
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 10:00 : Pieter HAEGEMAN - Karel HAEGEMAN 1
  • 10:00 : Lode PEETERS - Thierry PARQUET 1
  • 10:10 : Freddy DENYS - Josée ANNé 1
  • 10:10 : Erik HERMANS - Dimitri DROCHMANS 1
  • 10:20 : Herman SAERENS - Therese DE ROY 1
  • 10:20 : Sil VAN HECKE - Christophe VANDAELE 1
  • 10:30 : Louis HAGEN - Hugo COENE 1
  • 10:30 : Nicolas PIERLOOT - Vincent VERMEERSCH 1
  • 10:40 : Yolande BAEKELANDT - Matthias BAEKELANDT 1
  • 10:40 : Ief NOLLET - Thomas PAUWELS 1
  • 11:00 : Aldo MARIGLIANO - Samuel HERZFELD 1
  • 11:00 : Eiko WIERSEMA - Patricia MCALLISTER 1
  • 11:10 : Geert COPPENS - Filip DANEELS 1
  • 11:10 : Denis VIANE - Tom MAES 1
  • 11:20 : Frank JACOBS - Thomas DE RYCKE 1
  • 11:20 : Stefaan LELIAERT - Kristof LELIAERT 1
  • 11:30 : Wim HERNAUT - Stephanie HERNAUT-REITER 1
  • 11:30 : De groote PETER - Annick DE GROOTE 1
  • 11:40 : Wim DEDECKER - Mario SOETE 1
  • 11:40 : De clercq MARTINE - Philippe DE CLERCQ 1
  • 12:00 : Luc RENTMEESTERS - Arnaud SWEERS 1
  • 12:00 : Steven VERBEKE - Filip WEYNE 1
  • 12:10 : Stef SLEURS - Kasper DE WULF 1
  • 12:10 : Dirk VAN VOLSEM - Tine PHILLIPS-STOOP 1
  • 12:20 : Dominique BUESS - Michel PREUD'HOMME 1
  • 12:20 : Bruno VAN DER VAEREN - Magali VAN DER VAEREN 1
  • 12:30 : Jean VAN HORENBEKE - Thierry DANEAU 1
  • 08.30 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 09.00 : Eerste afslag op tee 1 
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 13.20 : Laatste afslag
  • 13.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 14.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 18.00 : Aankomst van de laatste flights
  • 18.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 19.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Damme Golf & Country Club Damme
vrijdag
03
juni
Wedstrijd
EXCLUSIVE
Damme Golf & Country Club
Damme
TOP MOTORS N.V.
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 09:00 : Valérie EECKHOUT - Frank SALEMBIER 1
  • 09:00 : Thibault WERBROUCK - Ludovic BILLIET 1
  • 09:10 : Katrien BAEKELANDT - Lieve RABAEY 1
  • 09:10 : Edward VEREECKE - Luc BERTREM 1
  • 09:20 : Bart HAUTEKEUR - Simon HAUTEKEUR 1
  • 09:20 : Sebastien SINTOBIN - Michael SOETENS 1
  • 09:30 : Stefaan RABAEY - Tonny VAN DOORSLAER 1
  • 09:30 : Lisbeth TALPE - Kaatje VAN EECKHOUT 1
  • 09:40 : Kristof DECROOS - Johan VERRIEST 1
  • 09:40 : Gorik VANDERSANDEN - Charles VAN DOMBURG 1
  • 09:50 : Marc DEMEULEMEESTER - Ann DELESIE 1
  • 09:50 : Dieter DOSSCHE - Brecht ROMAEN 1
  • 10:00 : Filip D'ARGENT - Filip ROSSELLE 1
  • 10:00 : Dick SABBE - Philip BERCKMANS 1
  • 10:10 : Christian COLLYN - Dirk SCHEPENS 1
  • 10:10 : Björn DE BAETS - Nico MATTHEEUWS 1
  • 10:20 : Jean claude COEMAN - Frank TAELMAN 1
  • 10:20 : Jurgen LINTERMANS-QUINTIN - Martine GLORIEUX 1
  • 10:30 : Geert remi CLARYSSE - Marleen ROBBERECHTS 1
  • 10:30 : Dorine monique DECRAENE - Martine DECAESTECKER 1
  • 10:40 : Freddy LEFEVERE - Anne BEYLS 1
  • 10:40 : Erik VERMEULEN - Evelyn COOREVITS 1
  • 10:50 : Jean-pierre JULIEN - Pierre WATTELLIER 1
  • 10:50 : Ignace liévin VERMEERSCH - Emile VERMEERSCH 1
  • 11:00 : Caroline DUPONT-VALCKE - Myriam DEPUYDT 1
  • 11:00 : Lieven LAGAST - Filip MAES 1
  • 11:10 : Eric jan GESQUIèRE - Vincent GESQUIERE 1
  • 11:10 : Johan LEFEBVRE - Katleen VANDERMEULEN 1
  • 11:20 : Henry VAN DEN BOSSCHE - Marcel DE VULDER 1
  • 11:20 : Vincent maurice WILLAERT - Katrien VANHULLE 1
  • 11:30 : Hans BOELS - Jan BONTE 1
  • 11:30 : Frederic BULCAEN - Peter DE BACKER 1
  • 11:40 : Koen DECAVELE - Danny PARMENTIER 1
  • 11:40 : Marcel EECKHOUT - Luc MISSINNE 1
  • 11:50 : Francis DEPREZ - Joffrey DEPREZ 1
  • 11:50 : Kathy VANDEKERKHOVE - Lien DEFOORT 1
  • 12:00 : Jan GODDEERIS - Christophe BAKEROOT 1
  • 12:00 : Koen HANSSENS - Marianne VAN DE LAAK 1
  • 12:10 : Caroline ARICKX - Bruno D’HONDT 1
  • 12:10 : Jan jr VANHOUTTE - Jose DECLERCQ 1
  • 12:20 : Caroline BOUCKAERT - Nathalie STEVENS 1
  • 12:20 : Karine VERCRUYSSE - Marc VERCRUYSSE 1
  • 12:30 : Rita DELEPLANQUE - Patrick LEMAN 1
  • 12:30 : Eric DOCHY - George VAN NEVEL 1
  • 12:40 : Dick SABBE - Ann LOOSE 1
  • 12:40 : Luc VALCKE - Maria anna MAES 1
  • 12:50 : Johan BOSSUYT - Frans GHEKIERE 1
  • 12:50 : Patricia VERVISCH - Patrick VERVISCH 1
  • 13:00 : Paul BOUCKAERT - Rik STROBBE 1
  • 13:00 : Chantal DETREMMERIE - Gwenn SONCK 1
  • 08.30 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 09.00 : Eerste afslag op tee 1 
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 13.20 : Laatste afslag
  • 13.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 14.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 18.00 : Aankomst van de laatste flights
  • 18.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 19.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Damme Golf & Country Club Damme
donderdag
09
juni
Wedstrijd
OPEN
Royal Limburg Golf
Houthalen
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 00:00 : Riccardo BARILE -
  • 00:00 : Marijke BRUYNINX, -
  • 00:00 : Glenn GIELENS -
  • 00:00 : Ann-sofie LHOMME -
  • 00:00 : Ioannis MANOLAKIS -
  • 00:00 : Bjorn PAESEN -
  • 00:00 : Rik TAMPERE -
  • 00:00 : Valerie VAN BELLE -
  • 00:00 : Tony VANWINGE -
  • 00:00 : Gauthier VANWINGE -
  • 00:00 : Berten VERBEECK -
  • 00:00 : Lieven WILMS -
  • 10:30 : Rene ACHTEN - Elly SIEGERSMA 1
  • 10:30 : Jean FEUILLAT - Jules ODEURS 1
  • 10:30 : Veronique BONGE - Guy KIPPERS 10
  • 10:30 : Alexandre MATOSSIAN - Rodolphe MATOSSIAN 10
  • 10:40 : Peter CLAES - Kris VERHELST 1
  • 10:40 : Margo HABETS - Eline HABETS 1
  • 10:40 : Jan ILSEN - Ruud FLIPSE 10
  • 10:40 : Alain OOMS - Annicq OOMS BRUYNINCKX 10
  • 10:50 : Johan ORY - Carine 0RY-VANDEREYCKEN 1
  • 10:50 : Sonia VANDERSTAPPEN - Marie-louise DE SONNAVILLE 1
  • 10:50 : Tim DE KOCK - Steven VALGAEREN 10
  • 10:50 : Rudy REEKMANS - Joop RENDERS 10
  • 11:00 : Thierry GAYE - Christian FREHISSE 1
  • 11:00 : Paul LESPINEUX - Christian GILLARD 1
  • 11:00 : Philippe DELBRASSINNE - Jean pierre SAUVENIER 10
  • 11:00 : Jean-françois SIDLER - Chloe MASSART 10
  • 11:10 : Inge HOEBERS-SCHOLS - Marc MOLEMANS 1
  • 11:10 : Aimé HOSAY - Bertje OLAERTS - HANSSEN 1
  • 11:10 : Patrick BAMMENS - Pieter MINNEBO 10
  • 11:10 : Willy VAN GINDERACHTER - Christine VROONEN 10
  • 11:20 : Eric VERTESSEN - Pascal VANSWEEFELT 1
  • 11:20 : Nico VRIJENS - Gerard CUIJPERS 1
  • 11:20 : Caroline HARPER - Paul HANSEN 10
  • 11:20 : Bernard HILLEN - Bruno STEENSELS 10
  • 11:30 : Christopher POWELL - Jean claude MOISE 1
  • 11:30 : Sébastien VAN VYVE - Matthieu DAMIENS 1
  • 11:30 : Marleen KEIJERS-KNIPPENBERG - Mia HAMERS 10
  • 11:30 : Sylvie QUERTAINMONT - Michel ETIENNE 10
  • 11:40 : Omer LESIRE - Ria LESIRE 1
  • 11:40 : Cédric PEETERS - Jan GILIS 1
  • 11:40 : Gwendoline VERTRIEST - Ann CLAEYS 10
  • 11:40 : Luc WANTEN - Jan pieter MAUSSEN 10
  • 11:50 : Berry PETERS - Valère VANDERMAESEN 1
  • 11:50 : Stefan TRIEST - Wim WETS 1
  • 11:50 : Jean-philippe SPELKENS - Peter GEISLER 10
  • 11:50 : Andre STORDEUR - Alain LERMINIAUX 10
  • 12:00 : Christophe BRICART - Daniel DE MOT 1
  • 12:00 : Sophie ROOSE - Frédéric DE WALLENS 1
  • 12:00 : Marie-jose HURKMANS-VAN DIJK - Elly MORIS 10
  • 12:00 : Daniel VANDERSTRAETEN - Elise LECLERE 10
  • 12:10 : Benoit LEVECQ - Philippe VANDERSTRICHT 1
  • 12:10 : Jean VAN HORENBEKE - Stef SLEURS 1
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Royal Limburg Golf Houthalen
vrijdag
10
juni
Wedstrijd
EXCLUSIVE
Royal Limburg Golf
Houthalen
JENNES N.V.
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 00:00 : Farid ABERKANE -
  • 00:00 : Mikhael BORMS -
  • 00:00 : Tom COECK -
  • 00:00 : Kristof DE BACKER -
  • 00:00 : Arthur DE GREEF -
  • 00:00 : Brecht DE KEYSER -
  • 00:00 : Ingrid DE KOSTER -
  • 00:00 : Kathleen DELANOO -
  • 00:00 : Kris GOOSSENS -
  • 00:00 : Ellen KIL -
  • 00:00 : Wietse KIMPS -
  • 00:00 : Hsuan LIN -
  • 00:00 : Stijn LONCKE -
  • 00:00 : Christel MILCAMPS -
  • 00:00 : Dirk MORIAU -
  • 00:00 : Michal MYTKOWSKI -
  • 00:00 : Lars NYS -
  • 00:00 : Levi PHILIPS -
  • 00:00 : Gilles SCHEPERS -
  • 00:00 : Thomas SCHUERMANS -
  • 00:00 : Dylan TROUKENS -
  • 00:00 : Michiel VAN CALSTER -
  • 00:00 : Mathias VAN DEN BERGH -
  • 00:00 : Mike VAN DEN BOSCH -
  • 10:00 : Jean HEYLEN - Lode NEEFS 1
  • 10:00 : Mark VAN DE VELDE - Eva VAN DE VELDE 1
  • 10:00 : Jan VAN MALDER - Dirk BOSLOIRS 10
  • 10:00 : Tanguy jean-marie VERHAEGEN - Evelyne TACK 10
  • 10:10 : Dirk SMEETS - Timothy TEURLINKS 1
  • 10:10 : Steven VERCAMMEN - Hilde DE JONGE 1
  • 10:10 : Veronique BROUWERS - Simone DEWESER 10
  • 10:10 : Nick MICHIELS - Anne-lien CONVENTS 10
  • 10:20 : Johan STEENBERGEN - Roberto NORTES 1
  • 10:20 : Bert VAN DESSEL - Wim GORTS 1
  • 10:20 : Rudi LABRO - Antony VAN DER WEE 10
  • 10:20 : Ronald VAN DE VELDE - Jaak PIETERS 10
  • 10:30 : Philippe MORELLE - Dirk DE VOS 1
  • 10:30 : Pierre roger VERHAEGEN - Luc DE PELSMAEKER 1
  • 10:40 : Vincent DETRé - Laurent CAUVIN 1
  • 10:40 : Ben VANSWEEVELT - Marc VLEUGELS 1
  • 10:40 : Geert PEETERS - Erik VINK 10
  • 10:40 : Stefaan marie SEGERS - Mierke HENCKENS 10
  • 10:50 : Dirk CAMPS - Peter SANDERS 1
  • 10:50 : Guido GUTSCHOVEN - Patrick VAN LAMMEREN 1
  • 11:00 : Wilfried ONKELINX - Arno VRANKEN 1
  • 11:00 : Jean paul VAN UFFEL - Myriam LUYTS 1
  • 11:00 : Christophe GARDINAL - Michael ROUYER 10
  • 11:10 : Rene albert JAMAR - Sabien JAMAR 1
  • 11:10 : Ernest VAN EYNDE - Robert MAES 1
  • 11:10 : Juri DEGROOTE - Veronique DE GROOTE - COUDRON 10
  • 11:10 : Pieter antoon RILLAERTS - Danielle TAMBUYSER 10
  • 11:20 : Chantal BELLIS - Angelique VAN HOUT 1
  • 11:20 : Kris VAN CAEKENBERGHE - David DECEUNINCK 1
  • 11:20 : Eric DEWAET - Elke DE BEUCKELEER 10
  • 11:20 : David LOUIS - Steven MENS 10
  • 11:30 : Marc BOSTEELS - Dirk DE LEUS 1
  • 11:30 : Carolien VALKENBURG - Annelies HAMMER 1
  • 11:30 : Wim VAN CAPPELLEN - Bert RINGEL 10
  • 11:30 : Piet VANDEGEHUCHTE - Wim VANDEGEHUCHTE 10
  • 11:40 : Luc VAN HEMELEN - Martine DE MEYER 1
  • 11:40 : Xavier VIERSTRAETE - Roland DE GEEST 1
  • 11:40 : Tom BYNENS - Soon DAUXOIS 10
  • 11:40 : Liesbet OSSELAER - Wivine SMEULDERS 10
  • 11:50 : Wilfried PIETERS - Walter BOSMANS 1
  • 11:50 : Steve SMITS - Ward DIELTJENS 1
  • 11:50 : Pascal VERPOORT - Stefan CORNELIS 10
  • 11:50 : Staf VOLCKAERTS - Joseph DE KEERSMAEKER 10
  • 09.30 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • 12.10 : Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.30 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Royal Limburg Golf Houthalen
donderdag
16
juni
Wedstrijd
EXCLUSIVE
Royal Antwerp Golf Club
Kapellen
Auto Natie Group
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 00:00 : Joris BRAUNS -
  • 00:00 : Steven BROOS -
  • 00:00 : Jan CORNELIS -
  • 00:00 : Davina CORNILLE -
  • 00:00 : Kurt CRAUWELS -
  • 00:00 : Joey DE BRUYN -
  • 00:00 : Paul DE HAES -
  • 00:00 : Dominique DE KEERSMAECKER -
  • 00:00 : Nathalie DE KERPEL -
  • 00:00 : Joel DEGREEF -
  • 00:00 : Rob DESTOMBES -
  • 00:00 : Sander DONKERS -
  • 00:00 : Helene GEERTS -
  • 00:00 : Bram GLORIEUX -
  • 00:00 : Regina HOEYKENS -
  • 00:00 : David JANSSENS -
  • 00:00 : Veronique JOLLING -
  • 00:00 : Christophe JOORIS -
  • 00:00 : Cindy KUYS -
  • 00:00 : Thierry LEYSSEN -
  • 00:00 : Hubert MAGNUS -
  • 00:00 : Annick MORTELMANS -
  • 00:00 : Gert PAUWELS -
  • 00:00 : Wim PELGRIMS -
  • 00:00 : Frederik SCHEYLTJENS -
  • 00:00 : Elke SCHOENMAEKERS -
  • 00:00 : Alain SOYEZ -
  • 00:00 : Tim STAS -
  • 00:00 : Valerio STELLINO -
  • 00:00 : Hilde VAN BEURDEN -
  • 00:00 : Sylvie VAN HEES -
  • 00:00 : Tiny VAN HOUT -
  • 00:00 : Kenny VAN RIEL -
  • 00:00 : Veronique VERHEYEN -
  • 00:00 : Steven VERRELST -
  • 00:00 : Anaïs VOLKERS -
  • 00:00 : Raf WELLENS -
  • 00:00 : Walter WINDEY -
  • 10:00 : David THAELS - Sven SCHRYVERS 1
  • 10:00 : Marc VAN LOOVEREN - Luc DE COSTER 1
  • 10:00 : Frederic DE VOOGHT - Duncan MACKAY 10
  • 10:00 : Wim GOEDGEZELSCHAP - Alain VANDENBRANDEN 10
  • 10:10 : Jean-michel DEVILLé - Antoine HERTOGHE 1
  • 10:10 : Patrick LAUWERIKS - Patrick MOLDEREZ 1
  • 10:10 : Matthieu CORNETTE - Christophe ADRIAANSEN 10
  • 10:10 : Olivier DHOOP - Philippe RUMMENS 10
  • 10:20 : Anny DIERCKX - Eric PEETERS 1
  • 10:20 : Anselm VERHEYEN - Chris VAN EIJNDT 1
  • 10:20 : Alain RUYS - Erik VAN HIMBERGEN 10
  • 10:20 : Nicolas SIROUX - Mike WILLIO 10
  • 10:30 : Marc MEES - Katrien COPPENS 1
  • 10:30 : Marie-christine VIELLEVOYE - Myriam HULET 1
  • 10:30 : Raoul ANTOLIN - Eric THIJS 10
  • 10:30 : Gunther PLOVIE - Dirk CLEMENT 10
  • 10:40 : Dirk SIMONS - Lucien ZEELENBERG 1
  • 10:40 : Sonja SMETS - Danny GORISSEN 1
  • 10:40 : Wim CALLAERTS - Patrick DE MEESTER 10
  • 10:40 : Nabil LAFRIKH - Simon LAFRIKH 10
  • 10:50 : Eric STEVENS - Marleen DOMS 1
  • 10:50 : Herman VAN DER HEIJDEN - Patrica DAEMS 1
  • 10:50 : Robin PAUWELS - Sven DEMUNTER 10
  • 10:50 : Dirk PEETERS - Patrick DE GREEF 10
  • 11:00 : Philip TIMMERMANS​ - Frank THYS 10
  • 11:00 : Paul VAN HINSBERG - Quinten VAN HINSBERG 10
  • 11:10 : Rob GODDEN - Lea BOEY 1
  • 11:10 : Alma VLAANDEREN - Christel CARPENTIER 1
  • 11:10 : John DEMAN - Dominiek LAMBERTS 10
  • 11:10 : Roel VERBINNEN - Tom DENYS 10
  • 11:20 : Luc JANSEN - Roel DE BECKKER 1
  • 11:20 : Boaz LEV - Ariel LEV 1
  • 11:20 : Philip HOREMANS - Stefaan VERDUYN 10
  • 11:20 : Dirk STUER - Herman SMET 10
  • 11:30 : Franky DE BELIE - Peter VAN PUYM 1
  • 11:30 : Alexandre STOOP - Miguel BUYTAERT 1
  • 11:30 : Klaas LOMBAERT - Kris DRIESEN 10
  • 11:30 : Nicolas STASSE - Thibault CLOETENS 10
  • 11:40 : Pieter PELLEMANS - Roberto NORTES 1
  • 11:40 : Eric VAN PARYS - Olivier FREDERIQUE 1
  • 11:40 : Karine TANAN - Marc VANDEPLAS 10
  • 11:40 : Toon WILLEMEN - George BRAEMSCHEUTE 10
  • 11:50 : Jan TUYAERTS - Linda SILKENS 1
  • 11:50 : Inneke VAN DEN BROECK - Hugo DIERCKX 1
  • 11:50 : Filip HOFKENS - Patrick VAN BAELEN 10
  • 11:50 : John SMET - William SMET 10
  • 12:00 : Ernie VAN EYCKEN - Pascale BOON 1
  • 12:00 : Jean VAN HORENBEKE - Steffen SLEURS 1
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Royal Antwerp Golf Club Kapellen
vrijdag
17
juni
Wedstrijd
OPEN
Royal Antwerp Golf Club
Kapellen
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 00:00 : Kurt BROOTHAERTS -
  • 00:00 : Marianne BRUGGEMAN -
  • 00:00 : Nadine DAVID -
  • 00:00 : Joeri DOCKX -
  • 00:00 : Veronique GUILMIN -
  • 00:00 : Cindy LAENENS -
  • 00:00 : Lieven LAMPO -
  • 00:00 : Benny LEENAERTS -
  • 00:00 : Nick LEGROE -
  • 00:00 : Thomas MARIEN -
  • 00:00 : Helen MOLLET -
  • 00:00 : Tim MORIAU -
  • 00:00 : Caroline SERKEYN -
  • 00:00 : Serge VAN GESTEL - Robert VAN BLERK
  • 00:00 : Philippe VAN LAERE -
  • 00:00 : David VANDYCKE -
  • 00:00 : Thomas VANHUMBEECK -
  • 00:00 : Wibien VISSER -
  • 00:00 : Eric WENMAEKERS -
  • 10:10 : Marleen NIJHOF - Jorgen OLESEN 1
  • 10:10 : Nicolaas VAN RUITEN - Philip VAN DEN BOSSCHE 1
  • 10:20 : Xavier VAN LIER - Michel LEEUW 1
  • 10:20 : Dirk VAN MEENSEL - Liesbeth RENS 1
  • 10:20 : Philippe BLANPAIN - Yvan NEIRINCKX 10
  • 10:20 : Hubert LIBERT - Alain CARLIER 10
  • 10:30 : Olivier PAUWELS - Eduard PELICAEN 1
  • 10:30 : Peter VAN HELDEN - Michiel FRANKEN 1
  • 10:30 : Kees BOS - John VAN TIEL 10
  • 10:30 : Peter DEPLOEY - Bram VAN DAMME 10
  • 10:40 : Lieven DE MULDER - Marcia SOYEZ 1
  • 10:40 : Stef SLEURS - Frederic COLLET 1
  • 10:40 : Rudy GHYSELS - Lutgarde RASSCHAERT 10
  • 10:40 : Hugo VRANCKX - Piet VAN NEER 10
  • 10:50 : Viviane agnes EYBEN - Francis SCHELLENS 1
  • 10:50 : Alexander VANDAMME - Gilles ROOZE 1
  • 10:50 : Stijn LETEN - Olivier ZELS 10
  • 10:50 : Steven VAN MALDERGHEM - Franky MEULEMAN 10
  • 11:00 : Carole DE CAIGNY - Ann DE KONING 1
  • 11:00 : Martin SPOORMANS - Marcel VERHEYDEN 1
  • 11:00 : Gert TRIEST - Romina ABIUSO 10
  • 11:00 : Pierre TRIEST - Betty BOONEN 10
  • 11:10 : Sebastien DE NOLF - Rudy VERSLYPE 1
  • 11:10 : Jean-pol WARZéE - Melody WARZéE 1
  • 11:10 : Paul VAN DEN EYNDE - Marijke VAN DEN EYNDE 10
  • 11:10 : Jean VAN DER HASSELT - Christiaan VERMEULEN 10
  • 11:20 : Mieke RAEIEMAEKERS - Jan SCHOUTEDEN 1
  • 11:20 : Alain VAN DER STEICHEL - Fanny TRIEST 1
  • 11:20 : Filip DE HERDT - Nancy BOECKX 10
  • 11:20 : Gregoire EGLEME - Eric OPDEBEECK 10
  • 11:30 : Roger-paris ARIEL - Jean-philippe KRUG 1
  • 11:30 : Patrick VANDEPUT - Pascal JANSZ 1
  • 11:40 : Jan JENNES - Henri VERMEESCH 1
  • 11:40 : Jean VAN HORENBEKE - Michel HELSEN 1
  • 09.30 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • 12.10 : Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.30 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
Royal Antwerp Golf Club Kapellen
donderdag
23
juni
Wedstrijd
OPEN
The National
Sterrebeek
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 10:30 : Yassine JELLOU - Fabrizio COLABUFALO 1
  • 10:30 : Denis MASSION - Alain GRAFFE 1
  • 10:30 : Nadine CASIER - Alexandra LAMBRECHTS 10
  • 10:30 : René SCHMIT - Dukja KIRSCH 10
  • 10:40 : Mark CRYANS - Rasmus ANKER-MOLLER 1
  • 10:40 : Emmet DEVINE - Giles LANCASTER 1
  • 10:40 : Jean-ignace DEVILLENFAGNE - Arnaud DUMONT DE CHASSART 10
  • 10:40 : Serge HORNY - Pascal DE CUBBER 10
  • 10:50 : Carine KOBYLINSKI - Marianne WARNANT 1
  • 10:50 : Patrik MARTIN - Davy LIEVENS 1
  • 10:50 : Jan COPMAN - Dieter GARDIN 10
  • 10:50 : Christophe MAHIEU - Alex PAUWELS 10
  • 11:00 : Gregory LOSSON - Thibault NERINCX 1
  • 11:00 : Eliane SAUTé - Paul-emile SAUTé 1
  • 11:00 : Jens BOSCH - Wim GOEDGEZELSCHAP 10
  • 11:00 : Bart WENS - Mieke VEYS 10
  • 11:10 : Jean-patrick SMAL - Gilles MORIN 1
  • 11:10 : Julie STAS - Gonzague LEFERE 1
  • 11:10 : Adrien DARCHEVILLE - Jean-sébastien LEWAL 10
  • 11:10 : Fabrice WUYTS - André BAKE 10
  • 11:20 : Dustin DUSTIN - Gauthier VERMEYEN 1
  • 11:20 : Rino FERRETTI - Sven COOL 1
  • 11:20 : Thierry LAUNOIS - Loic MALLUQUIN 10
  • 11:20 : Vincent GUILLAUME - Harold VANOBBERGEN 10
  • 11:30 : Alvaric MAGIS - Quentin VAN DE VOORDE 1
  • 11:30 : Marc MICHEL - Françoise MICHEL-ACHTEN 1
  • 11:30 : Charles SADONES - Nicolas BENON 10
  • 11:30 : Miguel TASSO - Thierry TASSIN 10
  • 11:40 : Yvan SWAELENS - Eric STEYLEMANS 1
  • 11:40 : Jean VAN HORENBEKE - Jean VAN DER HASSELT 1
  • 11:40 : Joris SWINNEN - Jasper SWINNEN 10
  • 11:40 : Günther VAN STICHEL - Ingeborg MARX 10
  • 11:50 : Hubert LATERRE - Anne CROCQ 1
  • 11:50 : Stef SLEURS - Erik VAUTMANS 1
  • 11:50 : Jeroom HELSEN - Alexandre SABOUNDJIAN 10
  • 11:50 : Benoît ORTEGAT - Didier DU BOIS DE BOUMAN DE RYCKHOLT 10
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
The National Sterrebeek
vrijdag
24
juni
Wedstrijd
EXCLUSIVE
The National
Sterrebeek
Planning
Initiation
Terrein
Startlijst
LeaderboardFoto's
  • 00:00 : Charlotte COX -
  • 10:30 : Guy COENEN - Willy COENEN 1
  • 10:30 : Anton LUYTEN - Paul VAN DEN HENDE 1
  • 10:30 : Stephane BOILLAT - Vincent MICLOTTE 10
  • 10:30 : Maxim MERTENS - Francois IN ALBON 10
  • 10:40 : Alain BODARWé - Philippe RASSON 1
  • 10:40 : Silvio PROTO - Thomas D'HAESELEER 1
  • 10:40 : Christian PEETERS - Christophe FALEMPIN 10
  • 10:40 : Simon VAN KERCKHOVEN - Hidde VAN KERCKHOVEN 10
  • 10:50 : Lorenzo STAELENS - Luc DE JAEGER 1
  • 10:50 : Kenny VERMEULEN - Frederic DYKMANS 1
  • 10:50 : Toon DE GRUYTER - Ben SEGHERS 10
  • 10:50 : Bart RAES - Jan MERTENS 10
  • 11:00 : Greg MORIAU - Kristof DE WIN 1
  • 11:00 : Piet VAN PETEGEM - Brecht VAN PETEGEM 1
  • 11:00 : Marc GELLAERTS - Jean-claude VAN TREEL 10
  • 11:00 : Luc RENTMEESTERS - Arnaud SWEERS 10
  • 11:10 : Alain HOEBEKE - Joseph BELLOMO 1
  • 11:10 : Rudy ROMAN - Arnaud RASQUINET 1
  • 11:10 : Bart BUYSSE - Frederik BOI 10
  • 11:10 : Wim EECKELAERS - Stefan DE PAUW 10
  • 11:20 : Cecile BROEKHOVEN - Carine LANCKVRIND JANSSENS 1
  • 11:20 : Thomas PAUWELS - Maurice DUBOIS 1
  • 11:20 : Alexander HAUTEKIET - Dirk DEVOS 10
  • 11:20 : Luc OPDEBEECK - Alain VAN DEN BRANDE 10
  • 11:30 : Renaud SLEGERS - Pascale GOVERS 1
  • 11:30 : Bernd THIJS - Louis TALLER 1
  • 11:30 : Frank BOECKX - Kasper DE WULF 10
  • 11:30 : Caroline VANGOIDSENHOVEN - Tanguy MARIONEX 10
  • 11:50 : Tom CNUDDE - Dirk BOYDENS 1
  • 11:50 : Kristof VOSTERS - Stephan jr GEURTS 1
  • 11:50 : Michiel DECLERCQ - Kevin THYS 10
  • 11:50 : Jimmy STERCKX - Tom DEHAENE 10
  • 12:00 : Jo RAES - Wim PAS 1
  • 12:00 : Nick VAN KENHOVE - Kris BUYCK 1
  • 12:00 : Kenzo PROTO - Thibau DE LANGHE 10
  • 12:00 : Stef SLEURS - Marc DE SMEDT 10
  • 09.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 10.00 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 12.00 : Laatste afslag
  • Lunch pakket aangeboden op de turn en livescoring
  • 12.15 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 14.30 : Aankomst van de eerste flights
  • 15.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 16.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van het evenement
  • 11.45 : Ontvangst van de deelnemers
  • 12.00 : Lunch in het clubhuis
  • 13.00 : Groep 1 : Golfinitiatie
                Groep 2 : Audi testritten
  • 15.00 : Groep 1 :Audi testritten 
                Groep 2 :Golfinitiatie
  • 17.00 : Wedstrijd & proeverij met Laurent-Perrier
  • 17.30 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 18.00 : Einde van de golfinitiatie
The National Sterrebeek
vrijdag
02
september
Wedstrijd
FINALE
Royal Waterloo Golf Club
Lasne
Planning
Terrein
Leaderboard
  • 10.00 : Ontvangst van de deelnemers en ontbijt in het clubhuis
  • 11.30 : Eerste afslag op tee 1 en tee 10
  • 13.30 : Laatste afslag
  • Lunch aangeboden op de turn en livescoring
  • 13.45 : De eerste flights starten de tweede 9 holes
  • 16.00 : Aankomst van de eerste flights
  • 16.00 : E-tron challenge en putting wedstrijd
  • 18.30 : Aankomst van de laatste flights
  • 20.00 : Prijsuitreiking en cocktail
  • 20.30 : Galadiner
Royal Waterloo Golf Club Lasne









x
Deze website gebruikt cookies. Wij gebruiken cookies voor een verbeterde werking van onze website en om uw online ervaring te optimaliseren. Door verder te surfen op de website, aanvaardt u het gebruik van cookies. Meer weten. Aanvaarden